Splinter Cell: Pandora Tomorrow Tam Çözümü

Aşağa gitmek

Splinter Cell: Pandora Tomorrow Tam Çözümü

Mesaj  Admin Bir Perş. Ağus. 19, 2010 2:55 am

Başlangıç:
Başlar başlamaz kelepçeli bir el ile karşılaşıyoruz, fakat kelepçeyi çözmek gayet kolay, kilidi açınca hemen ara demo girecek.

U.S Embassy To Dili, East Timor (1)
Bir sızma görevi ile oyuna başlıyoruz. Bu görevde kesinlikle görülmemiz ve silahlı çatışmaya girmemiz istenmiyor. Başladığımız yer bir deniz. İlerleyin ve iskeleye tırmanın, ilerleyip köşeyi dönün ve tekrar ilerleyerek merdivenlerden tırmanın. Geldiğiniz yerde üstte tutunacak yer var, buraya tutunarak aşağıya doğru kayın. Kaydıktan sonra üst teki boruya tutunun ve karşıya doğru tutunarak ilerleyin. Sonra inin ve ilerleyerek köşeyi dönün, soldaki evin kapısından girin. İçeride sağ taraftaki kapının kilidini kırın ve buradan içeri girin. İçeride tırmanabileceğiniz bir boru var, yukarı tırmanın. Üst katta ileride yerde bir ızgara var, buradan içeri girin. Geldiğiniz yerden dışarı çıkın, yolun sonuna kadar yürüyün ve eğilerek alçak kısımdan geçin, ilerlemeye devam edin ve ateş yanan kısımda sandığın üzerinde mermi var, alın. Sonra merdivenden inip duvara sırtınızı vererek ilerleyin. Geldiğiniz yerde ileride bir adam var, arkadan sessizce yaklaşın ve onu kaparak etkisiz hale getirin. İlerleyin ve termal gözlüğünüzü açın, çünkü yerde mayınlar var, sağ tarafı kullanın. İlerleyin, karşımıza yine mayınlar çıkacak. İleride bir sandık var, üstüne çıkın ve damın kenarına tutunarak mayınlı kısmı geçin. İlerleyin ve önünüzdeki dar koridordan geçin. Dar koridorda split jump yaparak üst kata tutunun. Koridorlar boyunca ilerleyin. Açıklığa geleceksiniz, boruyu kullanarak aşağıya inin. Karşıda bir eleman var, ıslık çalarak dikkatini dağıtın ve sonra o ileriyi kontrol etmeye gittiğinde arkadan bir sürpriz yapın, cesedi saklamayı unutmayın. Köprüyü geçmeden düz ilerleyin, oturan adama sessizce yaklaşıp onu kapın ve konuşturun, işiniz bittiğinde de köşeye atın. Şimdi evden içeri girin, oturan adamı halledin, sonradan size iş çıkartmasın. Geri çıkın, ileride dar bir koridor var oraya girin ve split jump ile yukarı çıkın

U.S Embassy To Dili, East Timor (2)
Şimdi soldaki merdivenden tırmanın, ilerleyin. Köşeyi dönün ve pencerenin altından eğilerek geçin. Köşede biraz bekleyin, konuşmaları dinleyin. Sonra pencerenin altından eğilerek o kısmın sonuna gelin. Boruya tutunun ve damdan asılı tutunarak pencerenin önüne inin. Pencereden içeri girin, adamı etkisiz hale getirin. Douglas ile konuşun. Pencerenin karşısındaki kapıdan girin. Sağdaki adamı halledin. Sol koridora girin, ilerleyin, merdivenden aşağı inin, burası tehlikeli. 3 tane adam var burada. Sütunları ve eşyaları kullanarak görünmeden odanın sonuna ulaşın, soldan devam edin. Eğer olur da görülürseniz, acele edin ve buraya gelip ileride sağdaki kapıdan girin. Burada dikkat, karşıda balkonda bekleyen adam gece görüşü ile etrafı kontrol ediyor, bu durumda ona görünmeden karşıya geçebilmek için yanmakta olan ışıkları kullanacağız. Yere vuran ışığı kullanarak karşıya ulaşın. Buraya gelince sağdaki kapıdan girin. Üst kata çıkın, 3. kattaki adamı halledin ve kapıdan girerek Ingrid’i bulun, onunla konuşun. Şimdi 2 kat aşağı inin ve geldiğiniz kapı değil de onun karşısındakinden girerek dışarı çıkın. İlerleyin, civarda 2 tane adam olacak, halledin. Ayrıca bulunduğunuz bölümde bir kule var, buraya çıkarak düğmeye basın ve köy ışıklarının bir kısmı etkisiz hale getirin. Yol boyunca ilerlemeye devam edin, bir kule daha olacak, ona çıkarak oradaki düğmeye de basın ve geri inip ilerleyin, rıhtıma geleceksiniz. Rıhtımdaki bota da binince buradaki işiniz bitecek.

Saulnier Cryogenics Lab, Paris/France (1)
Şimdi Paris’teyiz. İlerleyin ve aşağı inin. İleride solda bir eleman var. Bu arada dikkat ederseniz arada sırada bir tren büyük bir gürültü ile geçiyor. O tren tam geçerken elemanı indirirseniz dikkat çekmemiş olursunuz. Tabii cesedi soldaki karanlık kısma saklamayı da ihmal etmeyin. İlerleyin ve trene girin. İleride 2 tane eleman var, isabetli bir el bombası ile onların hakkından gelebilirsiniz. İlerlemeye devam edin, yangınlı bir yere geleceksiniz. Yapmanız gereken üstteki vanalara ateş etmek, böylece alacak olan su yangını söndürecek ve siz de ilerleyebileceksiniz. İlerleyip karşınızda bulunan kapıdan girin. İçeride bir eleman var, onu halledin ve tekrar kapıdan girin. İçeride 2 eleman var, halledin ve kapıdan devam edin. Sağdaki kapının kilidini kırın ve içeri girin. Soldaki kapıdan devam edin. Buraya dikkat, sessizce odanın sağ karanlık köşesine gidin, 3 tane adamın gelip odayı araştırmasını bekleyin. Adamlardan biri gidince diğer ikisini hızlı bir şekilde vurun, birinin üzerinden data disk çıkacak, alın ve ilerleyin. Soldan devam edin ve kapıdan girin. Soldaki odada 2 adam bilgisayarları parçalıyor, hemen onları vurun, üzerlerinden mermi alın. Kırmızı ekranlı bilgisayarı kullanın. Burada bir bombanın geri sayımı ile karşılaşacaksınız. Koridora çıkın ve karşıdaki iki adamı hemen indirin. Onların yanında bulundukları kapıdan girin ve içeride asılı olan bombayı etkisiz hale getirin. Buradan geri dönüp sağdaki kapıdan girin ve eşyaları toplayın, yalnız burada belki alarm ile maruz kalabilirsiniz. Koridora çıkıp soldan devam edin ve ilerleyip koridorun sonundaki kapıdan girin.

Saulnier Cryogenics Lab, Paris/France (2)
Merdivenleri tırmanın, kapıdan girin, eğer alarm uyarınız varsa sıfırlanacak. Köşeyi dönünce bir eleman var, onu halledin. Fakat oradan ilerlemeyin, geldiğiniz yerin karşısındaki ikili kapının kilidini kırın ve girin. Soldaki kapıyı açın fakat girmeden önce tavandaki bütün kameraları hemen vurun. Bir adam odayı kontrole gelecek, ya ondan iyi saklanın ya da geldiğiniz kapıdan çıkıp adamın odayı terk etmesini bekleyin. O gidince odadaki bilgisayarı kullanıp yeni görevinizi ve password’ü alın. Geldiğiniz kapıdan geri dönüp karşınızdaki kapı üzerinde password’ü kullanın (2457). İçeri girip solda dışarıda bulunan adamın dikkatini çekin ve içeri girince işini bitirin, üstünden de malzeme alın. Kapıdan çıkın, duvardaki kırmızı alarma dikkat edin, onu eğilerek yavaş hareketlerle geçin. Kapıdan çıkın ve ilerdeki kamerayı vurun, ayrıca onun sağ tarafında da duvar mayını var, dikkatli bir atışla onu da vurun ve ilerlemeye devam edin. Kapıdan girin, içeride 2 adam var, hemen sola karanlığa girin, adamlardan biri sağa, diğeri de sola gidince hemen kırmızı ekranlı bilgisayara gidip password alın. Sonra tekrar karanlık yerleri kullanarak sağa, adamın gittiği yere görünmeden gelin ve ileride sağdaki kapının üzerinde hemen kodu kullanın (7562). Beyinli bir odaya geleceksiniz, ilerleyin. Hemen düz gidince ileride bulunan makineli tüfeğin kontrollerini bulacağız, ilk önce disable yaparak elemanın vurulmasını sağlayın, sonra da deactivate diyerek tüfeğin etkisiz hale gelmesini sağlayın. İlerleyin ve ölen adamın üzerinden malzeme alın, sonra geldiğiniz yere göre soldaki kapının kilidini kırıp girin. İleride iki tane eleman var, ilerlemeyin, solda tutunabileceğiniz bir açıklık var, buradan tutunarak adamların durduğu yere kadar gelin, yalnız duvardan gaz geliyor, bunlar can götürüyor, dikkatli olun. Yukarı tırmanabilecek açıklığa gelince bir ıslık çalıp dikkat dağıtın ve adamlar içeriyi kontrol etmeye gittiklerinde çıkıp hemen ikisini de vurun. Canınız giderse ileride sağlık var, ama duvar mayınına dikkat. Koridorda yanda bulunan kapıdan girin. Sağdaki dolabın üstünde bir açıklık var, oraya tırmanın. İlerleyip hemen sola dönün, aşağı inin ve mermiyi alıp adam ile konuşun, telefonunu alın. Bu arada zaman başlayacak ve kapının önü patlayıcı variller ile patlatılmak istenecek. Hemen yukarı geri tırmanın, önce adamları yukarıdan indirin, sonra da patlayıcılara ateş edin, geri sayım da durmuş olacak. Sonra havalandırma boşluğundan dümdüz ilerleyip aşağı inin, ilerleyin, görevin sonu.

Hesperia Railways, Paris To Nice/France
Tren üzerinde başlıyoruz. Bu görevde Norman Soth'u bulmaya çalışacağız. Onu bulmadan birisine görünürsek ya da biz onu sorgulamaya başlamadan o bizi görürse başarısız oluruz. Hemen önünüzdeki kapaktan içeri girin, ilerleyin ve kapılardan geçin. Geldiğiniz yerde ileride bir adam var, karanlık bir yere girerek bir ıslık çalın ve gelmesini bekleyin, gelince hemen arkasından kapıp konuşturun. Eğer saklanmanıza rağmen sizi görürse içeri koşmaya başlayacak, koşup kızlıca da kapabilirsiniz. Onun işi bitince adamın daha demin bulunmuş olduğu odaya gitmeden, yerde bir kapak var. Buradan aşağı inin ve trenin altından tutunarak ilerlemeye başlayın, çıkabileceğiniz ilk açıklığa gelince optik kablo ile bakıp yukarıdaki adamın gittiğinden emin olun, sonra da yukarı çıkıp duvardaki kontrolü kullanarak yan kapıların açılmasını sağlayın, kapıdan çıkıp hemen duvardaki düğme ile ışığı söndürün, soldan devam edin ve geldiğiniz yerde soldaki yan kapıyı açın. Boruya tutunarak tırmanın ve sonra trenden yan yana tutunarak ilerleyin. Yalnız pencere önlerinde adamlara görünmeden geçin ve en sonra ulaşarak kapıdan girin. Sağdaki kapıdan devam edin, ilerleyin ve geldiğiniz yerde ilerideki kondüktörün konuşmasının bitmesini bekleyin, devam edin ve ileride sağda 18 no'lu kapıdan girin, Norman Soth'u bulacaksınız, onunla konuşun, konuşmanın yarısında kapı çalacak. Soth dışarı çıkacak, onun konuşması esnasında odadaki laptop'u kullanın. Zaman başlayacak ve bu zaman içerisinde Norman Soth'un telefon konuşmasını lazer mikrofonunuz ile kaydetmeniz istenecek. Lazer mikrofonunuzu hazır tutarak odadan çıkın ve sağa devam edin. Dümdüz gidin ve Soth ile birlikte adamların olduğu odaya gelin. Çok fazla ilerlemeyip kapı ağzında kalın. Soth uzak köşede telefon ile konuşuyor, hemen mikrofonunuz ile dinlemeye başlayın, mikrofondaki hedefi Soth'un üzerine tutarak bunu yapabilirsiniz. Konuşma bittikten sonra hemen sağdaki karanlık kısma girip Soth ve adamın odadan çıkmasını bekleyin. Onlar çıktıktan sonra hazırlanın, bir aksiyon yaşayacağız. Sağ taraftan adamın yanından koşarak ilerideki odada sağda bulunan merdivene koşmamız gerekiyor. Hazır olunca hemen koşmaya başlayın, size ateş edecek ama sakın durmayın. Sağdaki merdiveni bulun ve hemen trenin yukarısına tırmanın. Trenin üzerine gelince yukarıda helikopterlerin olduğu tarafa doğru koşmaya başlayın, hiç durmayın. Koştuktan sonra ileride sizin helikopterinizin ip sarkıttığını göreceksiniz. Hemen ipe tutunun, görevin sonu.

Geula District Street Market, Jerusalem/Israel (1)
Önünüzdeki kızla konuşun. İlerleyin ve merdivenlerden çıkıp sağa dönün. İlerideki polise görünmeden, o ileri gidince hemen soldan devam edin. İlerleyince bir polis daha var, karanlıkları kullanarak onu da geçin ve merdivenlerden inerek soldan devam edin, orada bir polis daha var. Onun gitmesini bekleyip devam edin ve geldiğiniz geniş alanda soldaki karanlığa sığınarak ilerlemeye devam edin, sağdaki kısımdan devam edin. Merdivenlere gelin, ileride bir polis daha var. İlerleyin ve sandıkların yanındaki karanlık kısımda bir süre bekleyip polisin gitmiş olduğu sol kısımdan devam edin. Geniş bir alana geleceksiniz, karanlık yerleri kullanarak oranın etrafından dolanıp dükkan kısmına girin. Sağda merdivenler var, aşağıda iki eleman bir adamı rehin almış, ikisini de dikkatlice vurup adam ile konuşun. Size eşyalarınızın olduğu yeri açacak, eşyalarınızı alın ve geldiğiniz yoldan geri dönün, geniş alanı geçtikten sonra sağa dönmeyip düz gideceksiniz, ama ileride bir polis var. Polis gelip soldaki ara sokağa girince ilerleyin. Fakat soldaki duvara yapışarak ilerleyin ve manevra yaparak soldan bakan adamın sizi görmesini engelleyin. İleriden sola dönüp düz devam edin. Kadının geçmesini karanlık bir yerde bekleyin ve sağa dönün, ileride iki polis var, oradan geçmeyin, sağda bir boru var, tırmanın ve tepeden ilerleyin. O kısmın sonuna gelince aşağı sarkıp hemen altınızdaki pencereden içeri girin. Soldaki pencereden çıkacağız fakat aşağıda polis olmadığından emin olun ve inerek aşağı doğru ilerlemeye devam edin. Burası tehlikeli, devamlı polisler devriye geziyor. Fakat karanlıkları iyi kullanırsanız sizi görmezler. Genelde gizlenmek için sol tarafı kullanın ve geldiğiniz kısımda geniş yerden değil de soldan, ileride parmaklıkların olduğu yere gidin. Parmaklıklardaki polise görünmeden sağdaki boruya tırmanıp en tepeye ulaşın. İlerleyip tırmanmaya devam edin. İnerek geleceğiniz yere gelince üstte bir kablo var, ona tutunup kayarak karşıya geçin. Sonra geldiğiniz yerde Interaction kısmında Rapped On Wall yazısı belirince buradan aşağı inebileceğiz.

Geula District Street Market, Jerusalem/Israel (2)
Ufak aralıktan geçince solda, tahtaların arkasında Dahlia Tal duruyor, onunla konuşun. Sonra geri dönüp sağdan çıkın, buraya dikkat, oldukça dikkatli bir biçimde buradan çıkmanız lazım ama gerekirse adamları etkisiz hale getirin. İlerleyin ve ileride bir polis daha var, dikkatini çekin, karanlığa saklanın ve gelince de halledin. Sonra ileri sağdan devam edin ama dikkat, ileride bir polis kol geziyor. O sağa gidince siz sol çapraza dar kısma devam edeceksiniz yalnız ilk önce sokak lambasının ışıklarını vurun, yoksa görülebilirsiniz. İlerlemeye devam edin, soldan merdivenden inin ve sağa devam edin. Aralıklardan görünmemizde fayda var, ileriden soldaki devam edeceksiniz, ancak bir polis var. İlk önce tünele benzer kısmın üstündeki iki ışığı vurun, sonra polisin gelmesini köşede bekleyin ve ona arkadan bir sürpriz yapın. İlerleyin, ileride bir polis daha var, karanlıkları kullanarak ve iyi bit zamanlama ile onu da geçin. Sağdan devam edeceğiz yalnız önce Dahlia'nın polisi halletmesini bekleyin, halledince ilerleyin, cesedi saklamayı unutmayın. İlerleyip Dahlia ile konuşun, geniş alana gelince polise dikkat ederek sol tarafa kapalı kısma girin ve oradan ilerleyin. Dahlia ile tekrar konuşun. Şimdi dikkat, karanlıkta durun, polis sizin tarafı teftişe gelecek, uzaklaşınca çıkıp ortada bulunan 4 sokak lambasından en sondakini ve ileride karşıdaki sokağın başındaki lambayı vurun. Böylece iyi bir karanlık elde etmiş olacağız. Karanlığı kullanarak karşı sokaktan devam edin. Dahlia bir polisi oyalıyor, polisi arkadan kapıp karanlıkta işini bitirin, arkanızdaki demir kapıdan devam edin, sol taraftan Dahlia'nın olduğu yere gidin ve onunla konuşun, asansörü binin ve tekrar konuşun. Fakat onu öldürmemizin istendiği bir emir alacağız. Asansör inerken Dahlia'yı vurun.

Geula District Street Market, Jerusalem/Israel (3)
Asansör inerken makinelinizi hazır turun. Asansör yaklaşınca ineceğiniz katta iki eleman var, onları vurun. Adamları kafalarından vurursanız hem mermi harcamamış olursunuz hem de kendinizi çok fazla tehlikeye atmazsınız. Karşıda ileride de biri olacak, onu da indirin ve soldaki yol boyu ilerleyin ve merdivenlerden inin. İki eleman daha gelecek, indirin ve sağdan devam edin. Burada bir sürü eleman ile kapışacaksınız, biraz kasıp hepsini vurun, soldaki yere girin, malzemelerin hepsini toplayın ve canınız gittiyse doldurun. Sarı kutuların olduğu kısım sizin geldiğiniz yer, buradan geri dönün ve ilerleyip sola girin ve ortada bulunan oda içerisinde sağ kısımdan rafın üzerinden objeyi alın. Geldiğiniz yerden geri çıkın ve sola dönüp köşeden devam edin, dümdüz ilerleyin. Bir daha köşeyi dönün ve biraz ilerleyip sağdaki asansöre binin. Asansör esnasında silah kullanmamız tekrar yasaklanacak. Asansörden inince ilk başta üzerinizdeki ışıkları vurun. İleride 4 tane polis var. Onların hepsini tek tek ıslık çalarak üzerinize çekip indirmelisiniz. Size yakınlaştıkları zaman ıslık çalmanız ve bu sırada karanlıkta olmanız yeterli. Karanlık sayesinde hepsini kapıp indirebilirsiniz. Hepsini etkisiz hale getirdikten sonra geniş alanda dümdüz ilerleyin, ileride dar bir alan var, oraya gelince bir konuşma gerçekleşecek ve görev bitecek.

Refinery, Kundang/Indonesia (1)
Ormanda başlıyoruz. Dümdüz adamın yanına kadar ilerleyin ve onunla konuşun. Sonra ağacın yanından üstteki kabloya tutunup kayın. İnince soldan kamp alanına gelin, soldaki çadırdan bir eleman çıkacak, hemen kapıp karanlığa çekin ve indirin. Soldan ilerleyin, bir eleman daha var, o sol tarafa gidince siz sağdaki kulübeye girip eşyaları alın. Düğmeyi kullanarak ışığı kapatın, adamın dikkatini çekecek ve adam kontrole gelecek, köşeye saklanın ve adam gelip ışığı açmaya çalıştığında arkadan işini bitirin. Cesedi kamyonun yanına saklayın ve düz devam edin. Torbaların yanına gelince durun ve karanlığa girin, 2 adam ileride konuşuyor. Konuşma bitince biri ayrılacak, diğeri de kendisini mayın ile patlatacak, diğeri ona bakmak için geri döndüğünde onu da siz vurun ve cesetleri saklayın. Soldan devam edeceksiniz fakat yerlerde mayınlar olacak. Thermal Goggle'ı açın ve öyle ilerleyin, yerlerdeki mayınları mavi ışıklarından anlayabilirsiniz, onları etkisiz hale getirerek ilerleyin. Karşınıza elemanın çıkacağı bir yere geleceksiniz, onu uzaktan vurun ve cesedini alıp geriye doğru karanlığa taşıyın. Sonra kaldığınız yere geri dönüp mayınları etkisiz hale getirerek ilerlemeye devam edin. İlerleyip sola dönünce kamyonlu bir yere geleceksiniz. Kamyonu geçin ve yapıya doğru yaklaşın, içeri girmeniz lazım. İçeride 2 adam var, konuşacaklar, konuşmaları bittikten sonra birisi uçağın arka kısmına gidecek, o gidince siz hemen arkası dönük olanı girip kapın ve dışarı çıkartıp indirin. Diğeri ise tekrar uçağın ön kısmına gelince kafasına bir mermi sıkın. O da ölünce içeri girin ve uçağın önünde pervaneye yakın kısma Interaction bölümünde Set Explosives yazısı çıkınca bombayı kurun. Geldiğiniz kapının solunda bir merdiven var, ona tırmanıp ilerideki şalteri indirin. Bir eleman daha odaya girecek, onun da kafasına yukarıdan bir tane sıkın ve aşağı inin, odanın geldiğiniz kapıya göre karşısında köşede ve sağ tarafında bulunan kapısından çıkın. İleriden aralık tahta kapıdan girin ve kapının arkasındaki karanlığa girip 2 elemanın konuşmasının bitmesini bekleyin. Adamlardan birisi sizin tarafa gelecek, onu hemen tek atışta vurun, diğer adam kulübeden çıkınca onu da indirin ve kulübeye girin. Masa üzerindeki kolu kullanarak barikatı kaldırın ve oradan ilerleyin. Yalnız hemen soldaki barikatın arkasına geçin ve oradan ilerleyin, çünkü köpekli bir adam geçecek. İlerleyince çadırlara geleceksiniz, 2 elamanın konuşmasını dinleyin ve ardından iki çadırın arasından iki adamı da vurun ve hemen önünüzdeki kuleye çıkıp oradaki elemanı da halledin, kuledeki ipi kullanarak karşıya kayın.

Refinery, Kundang/Indonesia (2)
İlerleyin ve karanlıkta durup konuşmaların bitmesini bekleyin. Sadono içeri girince, tek bir adam dışarıda kalacak, onun dikkatini çekip sizin tarafa gelmesini sağlayın ve indirin. Geldiğiniz yerin sağındaki kulübede mermi bulabilirsiniz, şimdi Sadono'nun girdiği evin alt kısmından eğilerek girin, ilerleyin ve adamların gittiği yere doğru çıkın. İlerleyin ve binadan girin. İlerleyin, karşıda adamlar konuştuktan sonra yine birisi kalıyor, karanlıkları kullanarak gizlenin ve kafasına bir kurşun sıkarak onu halledin. Yerde Sticky Camera var, alın ve sağdaki kapıdan girin. İlerleyin ve sola dönün, ileride bir eleman var, indirin ve masadan mermi alın. Az evvel geldiğiniz yerde yandaki merdivenden yukarı çıkarsanız sağlık bulabilirsiniz. Bulunduğunuz yerden sağa dönün ve ilerleyip kapıdan çıkın. Sol tarafa karanlıkları kullanarak ilerleyin ve ileride sağdaki kapıdan girin. İlerleyin ve adamları görünce sağdaki sağdaki karanlığa girin. Konuşma bitince iki adam kalıyor, biri daha uzakta ve sabit, diğeri geziyor. Size çok yaklaştığı zaman onu indirin ve hemen saklayın. İleride sabit bekleyen adamın yanında köpek var, ikisini de indirin ve ilerleyip soldaki kapıdan sessizce girin. Şimdi dikkat, Sadono ile adamları konuşmaya başladığından hemen sonra kapının tam çıkışına, yere bir Sticky Camera atın, böylece Sadono'nun şifresini öğreneceksiniz. Konuşmadan hemen sonra adamın biri etrafı araştırmaya başlayacak. Odanın karanlık bir köşesine girin ve bir ıslık çalarak onun odaya doğru gelmesini sağlayın, o odaya gelince de onu indirin. Kapıdan çıkmadan önce karşıda bekleyen adamı da indirin, yerden Sticky Camera'yı alın ve öldürdüğünüz adamın cesedini karanlığa saklayın. Adamın demin durmuş olduğu yerin solundan girin ve rafın arkasındaki kısımdan aşağı inin.

Refinery, Kundang/Indonesia (3)
İlerleyin, adamın biri devriye geziyor. Karanlıkta bekleyin ve sizin tarafa gelip arkasını dönünce onu kapın ve indirin. Soldan ilerleyin ve merdivenden inin. Orada bir adam var, karanlıkları kullanarak onu indirin, geri dönüp merdivenin karşısındaki kapıdan girin. İlerleyin, merdiven başına gelin. Hem solda, hem sağda bir adam ve ortalarda da doktorlar var. Adamları karanlığa geldiklerinde vurun, eğlenmek istiyorsanız doktorları da indirin ama hepsinin cesedini saklamayı ihmal etmeyin. Geldiğiniz yere göre odanın karşı sağ kısmındaki kapıdan girin. Soldaki alarmın altındaki şalteri indirin ve hemen karşınızdaki odada bulunan elemanı indirin, içeride bir eleman daha var, onu da vurun, odanın köşesinde çökmüş bir adam var, onunla konuşun ve kodu öğrenin (0623), bu kodu kapıda kullanın ve kapıdan girin. Merdivenden tırmanın, odada eşyalar var, toplayın ve odadan çıkın, sola devam edin. İleride adamlar konuşuyor, konuşma bitince ilerleyip soldaki karanlığa girin ve ıslık çalıp adamlardan birisini üzerinize çekip indirin, diğerini de uzaktan vurun ama sakın oraya doğru ilerlemeyin. Hemen yanda yukarı tırmanabileceğiniz bir boru var, ona tırmanıp üste çıkın. Sağdan ve tekrar sağdan devam edin, ileride yerde kapak var, buradan girince adamımız asılı vaziyette duracak, buradan karşıya dümdüz duvara kadar gidin, geldiğiniz yerde adam kum torbası ile alıştırma yapıyor, karanlık kısımdan inin ve arkasına doğru dolanarak onu indirin, üzerindekini alın. Odadan düz ilerleyin, dışarıda 2 adam var, ikisini de tek tek ıslıkla içeri çekip vurun, dışarıya çıkarken dikkat, ileride makineli tüfek var, soldan gizlenerek karşıdaki evden içeri girin, içeride malzeme bulabilirsiniz. Dışarı çıkınca hemen sağa karanlığa girin, ışık size gelip gittikten sonra ışığı takip edip hemen sağdaki sandıkların arkasına girin, 2 adamı da ıslık yöntemi ile üzerinize çekip indirin, evin büyük kapısına gelin ve kodu kullanın (1492). İçeri girin, ilerideki odada Sadono'nun telefon konuşmalarını duyacaksınız, herkesle konuşması bittikten sonra odadan geçici bir süre için çıkacak, siz hemen çıktığı yerin üzerindeki kamerayı vurun ve yine saklanın. Sadono geri gelecek ve biraz sonra odayı terk edecek. O gittikten sonra içeri girip masanın üzerindeki Laptop'ı kullanın. Geldiğiniz koridora geri dönün ve soldan devam edin, ara sıra elektriklenmeler yaşayacaksınız. Sağdan çıkabileceğiniz yere kadar ilerleyin ve sağdan dışarı çıkıp karşınızdaki kapıyı açın. Adamlar gelince hiç kımıldamayın, çatışma başlayınca isterseniz adamları indirip, isterseniz onlarla hiç uğramadan direk karşıya doğru koşmaya başlayın, ileride helikopterinizi göreceksiniz, sizi alacak ve burası da bitecek.

Komodo Shipyard, Komodo/Indonesia (1)
Burada karşınıza otomatik sniper'lar çıkıyor, ileride görebileceğiniz gibi bir kırmızı lazer dolanıp duruyor, onlardan uzak durmaya gayret edin. Bulunduğunuz kısımda bir de eleman devriye geziyor. İsterseniz onu indirebilirsiniz, burada bulunan uzun çimenler, sizi saklama konusunda iyi iş yapıyorlar. Sağ taraftan devam edin ve yavaş yavaş ilerleyerek sniper kulesinin altına gelin ve orada bulunan kontrolü kullanarak kuleyi etkisiz hale getirin. Sonra sağdan ilerleyin ve 2 elemanın olduğu yere gelin. Burada arka köşeye kadar sessizce gelin ve bir ıslık çalın. Adamlardan birisi etrafı kontrol etmeye giderken duran adamı kapın, indirin. Şimdi ateşin etrafından geçerek diğer kısma gelin ve isterseniz öteki adamı da indirin, ya da soldaki girişi kullanarak daha rahat geçebilirsiniz. Geldiğiniz kısımda sağ tarafa doğru yavaşça ilerleyin. Ufak kulübeye girin. Sol tarafa doğru ilerleyin. Diğer odadaki adam uyuyor, siz sağda bina ve parmaklıklar arasında kalan deliğe doğru sessizce ilerleyin. Pencereye doğru bir split jump ilerleyin. Pencereden içeri girdiğinizde adamın biri televizyon seyrediyor. Ona hiç bulaşmadan direk öteki tarafa doğru hareketlenin. Perdenin arkasındaki köşeye doğru gelin, burada arkanızdaki duvarda gizli bir delik göreceksiniz. Buradan dışarıya çıkacaksınız, burada bir adam konserve kutularına ve şişelere nişan alıyor. Ona görünmeden kutuların arkasından ilerlemeye devam edin. Burada jeneratörlü bir kulübeye geleceksiniz. Buradaki jeneratörü kapatırsanız deminki adamın kontrole gelmesini sağlarsınız. Biraz bekledikten sonra adam masanın üstüne, tam da arkası size dönük bir şekilde oturuyor, büyük bir hata yaptığının farkında değil. İsterseniz onu etkisiz hale getirin, veya otomatik turret'a doğru ilerleyerek onu etkisiz hale getirin ve sonra da kapıdan çıkın.

Komodo Shipyard, Komodo/Indonesia (2)
Yakında bir sağlık var, ihtiyacınız varsa kullanabilirsiniz. İleride bir eleman masaya oturmuş, ayrıca başka bir eleman da ikili kapı tarafında, kendisi ara sıra buraya kontrole geliyor fakat gelmesi biraz uzun sürüyor. Siz ışıkları kapatarak her ikisinin de dikkatini çekin ve onlar size doğru gelmeye başladıklarında siz hemen aralarından sıvışarak geçin ve odadan çıkın. Arkaya gelerek teknisyeni kapın ve ona biraz zor kullanın. İşinizi hallettikten sonra da karanlık köşeye çekerek indirin. Buradan da dışarı çıkmamız gerekiyor, kapıdaki ışığı söndürün, sağdaki kapıyı açın ve bir ıslık çalın, dışarıdaki eleman masanın olduğu tarafa kontrole gelecek. Siz soldaki kapıdan çıkın, içeri giren adam ışıkları tekrar yakacak, holden ilerlemeye devam edin ve arkası dönük bir elemana rastlayacağız. Buradaki ışıkları da kapatın ve bir ıslık çalarak adamın sizin tarafa gelmesini sağlayın, onu da sessizce geçin. İleride kapı civarında bir elemana rastlayacaksınız. Yürümesini bekleyin, sonra da ışıkları kapatıp kapıdan çıkın. Uzak köşeye doğru ilerleyin, bu sırada da adam ışıklara ne olduğunu anlamak için bir önceki odaya gidecek, rampalı kısımdan devam edin. Adam dönmeden önce gondola ulaşmanız gerekli. Gondola ulaşınca sakın ışığı vurmayın, gondolda gizli bir şekilde diğer elemanlara gözükmeden ilerleyin. Gondoldan inmeye yakın, bir elemanı indirmeniz gerekecek, indirin ve merdivenlerden aşağı inin. İlerleyince bir elemana rastlayacaksınız, indirdikten sonra denizaltına giden güverteye tutunun ve ilerleyin, adam gidince siz de yukarı tırmanın. Denizaltına gelin.

Komodo Shipyard, Komodo/Indonesia (3)
Burada adam öldürmek yok. İlerleyince ufak bir koridorda bir adamın devriye gezdiğini göreceksiniz. Onun yürümesini bekleyin ve sonra da onu takip edin. Karanlık köşede, kesişimde bulunan üç borunun altına eğilin. Eleman diğer tarafa geçtikten sonra, çıkışın yanındaki karanlık köşeye saklanın. Acele etmeyin, adam bir daha gelip gitsin ve siz de ondan sonra kapıdan içeri girin. Buradaki adam uyuyor, onunla uğraşmayın. Merdivenin aşağısında, duvara doğru dönün ve manevra ile diğer tarafa geçin. Duvardan geri gelin ve ışıkları kapatın. Ufak mutfak kısmına doğru ilerleyin, burada elemandan alt kısımları kullanarak gizlenebilirsiniz, diğer taraftan çıkın. Buradaki adamı da geçmek için ilk önce ona ıslık çalın ve o geldikten sonra da onu kapıp indirin. İlerleyerek diğer odaya geçin, burada size doğru gelen bir eleman göreceksiniz. Arkası size dönük vaziyete geldikten sonra, onu kapın ve retinal okuyucu ile kapıyı ona açtırın, sonra da kapının sol tarafındaki karanlık kısımda da onu indirin. İçeride kapının sol tarafındaki köşeye saklanın, elemanlardan birisinin ayrılmasını bekleyin. Diğer eleman da arkası size dönük bir vaziyette duracak, isterseniz onu indirebilirsiniz. Diğer taraftaki ufak odaya girerek bilgisayarı kullanın. Sonra elemanın olduğu yere gelin ve gizliden onu takip ederek odadan çıkın.

Bulunduğunuz yerde bir eleman sizi anında tespit edecek, onu vurun ve diğer odaya girerek buradaki malzemeleri alın. Sonra da merdivenlerden aşağı inin. Geldiğiniz yer eleman dolu, ileride uzakta bir fıçı ve biraz yakında bir fıçı daha var, ilk önce uzaktakine ve daha sonra da daha yakındakine ateş ederek hepsinin işini bitirin. İlerleyerek burayı da geçin.

Burada bir merdiven var ve denizaltının ana bölgesine çıkmanızı sağlıyor. Burun tarafına doğru girin, burada bir kurtarma botu sizi bekliyor.

TV Station (1)
Burada birçok tırmanma ve inme yeri ile karşılaşacağız. Fakat yoğun çapalarımız sonucunda sokağın sonuna ulaşabileceğiz. Coen ile konuşun. Merdivenden aşağı inin, boruyu kullanarak ilerleyin, tuğla duvarın üzerinden geçin, ve buranın üzerine atlayın. Duvarın diğer tarafına geçin, bitkileri kullanarak ilerleyin ve onların arkasında bulunan boruya tırmanın. Geldiğiniz yerde arkada duvarda bulunan boruya tırmanarak kablonun olduğu yere gelin ve kabloyu kullanın. Geldiğiniz yerde kimsenin olmadığı bir anda, diğer bölgede bulunan ışığı vurun. Doğru zamanda vurduğunuz zaman herhangi bir düşman hareketi olmayacak. Önünüzdeki 2 borudan birisinden aşağı inin. Uzak taraftaki borudan indiğiniz vakit karşınıza bir eleman çıkacak. Bir şişe alarak bozuk arabanın tarafına doğru atın ve elemanın dikkatini çekin. Fakat attığınız zaman adam muhakkak arkası dönük biçimde olsun. Burayı da geçtikten sonra ileride sağdaki büyük ışığı vurun. İlerleyip sola doğru eğilerek devam edin. Burada kafasında ışık olan bir adam var. Kendisi bir kapının önünde duracak. Bu kapı öteki tarafa geçebilmemizi sağlıyor. Yalnız biz c,vardaki merdiveni kullanarak çatıya çıkacağız. Buradan da kabloyu kullanarak karşı çatıya kayıp içeri girin. Aşağıda bir konuşmaya şahit olacaksınız.

TV Station (2)
Bu bölümde şimşekler çok önemli, onlardan sakınmanız gerekiyor, yoksa çok bariz bir şekilde görülebiliyorsunuz. Bir şişe ya da konserve alarak kamyonetin arkasına doğru gelin. Yakınızdaki ışığı vurun ve daha sonra elinizdekini arkanızdaki ufak köşeye atın. İki eleman da hareket edince sokaktan devam edin. Burada ayrıca bir de turret var, onu fişeğinizi kullanarak etkisiz hale getirebilirsiniz. İleride kapısı olmayan bir kulübe göreceksiniz. Burayı kullanarak şimşeklerden sakınabilirsiniz. Az evvelki adamlar, şişeye bakmayı bitirdikten sonra adamlardan birisi sizin bulunduğunuz tarafa doğru gelecek. Onun arkasına geçerek indirin. Cesedi saklayın ve uzak köşeye doğru devam edin. Buharlı kısımdan geçerek yakınınızda bulunan ışığı vurun. Kapının bulunduğu yere gelerek kapıya tırmanın. Şimşekten de sakınarak kamyonetin olduğu yere gelin, kamyonetin farları kanal kısmına doğru dünmüş durumda. Burada 2 tane de eleman var, bir tanesini görmek zor ama kendisi yeşil evin civarında duruyor. Kamyonetin farını vurun, yeşil evin civarındaki elemanı vurmanız gerekiyor, böylece kamyonetin arkasından geçebileceksiniz. Yeşil etrafından dolanarak adamın yanına gelin ve onu da indirin. Şimdi kamyonetin arkasına gelin ve diğer eleman öteki tarafa yürüdükten sonra siz de kanallara doğru yol alın.

TV Station (3)
Burada 2 tane adam var. Onları takip ederek ilerleyin ve durdukları zaman da karanlıklarda bulunmayı ihmal etmeyin. Sonra onları aksi yöne gitmesini bekleyin ve sizi geçecekler. İlerleyin, burada odanın ortasında bir kamera var, kamerayı vurmak oldukça zor oluyor çünkü sizi hemen görüyor. Burada yapmanız gereken şey, camera jammer kullanmak, kameranın altına girerek camera jammer kullanın ve böylece kameranın sizi görememesini sağlayın. Ayrıca burada bir eleman da var, uzak kısma doğru yürümeye başladığı zaman sol tarafa saklanarak onu takip edin ve tünelin ortasındaki soldaki kısma saklanarak onun diğer tarafa yürümesini bekleyin. Merdivene en yakın olan ışığı vurun. Burada hızlı olu ve hemen merdivene tırmanın, yoksa geri döndüğü zaman eleman siz görebilir. Geldiğiniz yerde ışıklar ve snipler'lardan korunmanız gerekiyor. Onlardan, radar ve kutuları kullanarak gizlenebilirsiniz. Burası ayrıca da mayınlı, thermal goggle'ınızı kullanmayı unutmayın. Burada eğilerek hareket etmeniz yeterli. Mayınlar sol tarafta ve ara sıra ışığın da yönünü kontrol etmek için goggle'ınızı kapatmayı unutmayın. Müsait bir kısma geldikten sonra isterseniz sniper'ı indirebilirsiniz fakat ışıklar sizin için hala bir tehdit oluşturmakta. Dikkatlice parmaklıkların olduğu ve ışıkların ulaşamadığı karanlık köşeye gelin. Parmaklıklı kısmın yan tarafına gelin ve tırmanabileceğiniz kısmı bulup tırmanın. Kutuların arkasına saklanarak ışığın gitmesini bekleyin, sonra ilerleyerek kilidi kırın. Geldiğiniz kısımda ışık düğmesini kullanmayın. Dışarıda 2 elemanın, arabanın diğer tarafında muhabbet ettiğini duyacaksınız. Köşeden onların arkasına doğru gelin, buradan da çatıya tırmanın. Buradaki dar kısımdan da split jump uygulayarak diğer çatıya geçebilirsiniz. Geldiğiniz ışıklı yerde ışıları vurun ve lobiye girin. İçeri girdiğinizde masada bir eleman olacak. Sol tarafı kullanarak sessizce ilerleyin, masanın arkasına doğru gelin, eleman ön kapıyı kontrol etmeye girince siz de asansöre binebileceksiniz.

TV Station (4)
Asansörden indikten sonra sol tarafa dönün, burada sizin tarafa doğru bakan bir adama rastlayacaksınız, onun ikili kapıdan geçmesini bekleyin. Sonra yerde ızgaranın olduğu yere doğru gelin ve burada 2 tahta kolon arasında bir split jump uygulayarak havalandırma boşluğuna girin. Bu kısmın en sonuna gelince bir oditoryuma geleceksiniz. Ortada atlayabileceğiniz bir boru olacak. Buradaki adamlara sakın ola ki yakalanmayın. Yakalanmadan tırmanmaya gayret edin. En son kısma ulaşmaya çalışıyoruz ve şimşeğe de dikkat ederek sol taraftan gizlenerek ilerleyin, temiz kısma gelince aşağı inin. Buradan çıkarken dikkat edin çünkü civardaki adamlar bu kısmı görebiliyorlar ve mavi ışıklar da sizi tehdit ediyor. Buradan sağlam bir şekilde hole geçtiğiniz zaman, Ingrid ile konuşan bir adamın sesini duyacaksınız. Gidip o adamı indirin, daha sonra da kontrol odasına girerek oradaki adamı da indirin. Buradaki ışıkları söndürerek cesetlerin saklanmasını sağlayabilirsiniz. Holün sonundaki güvenlik ofisinden mermi ve shocker alın ve sonra da Ingrid ile konuşun. Burada onu takip etmemiz gerekiyor, fakat engel teşkil edecek olan elemanlar olacaktır. Bunun siz Ingrid'den önce davranarak hemen ikili kapılara gidin ve soldakini açın. Hemen holdeki 3 ışığı da vurun. Burada bulunan elemanları size yaklaşmadan önce geçmeniz gerekiyor. Otomatik turret'in bulunduğu yerdeki ışıkları da vurursanız sizin için daha iyi olur. Adamlar ikili kapıdan geri döndüklerinde siz de turret'i etkisiz hale getirmiş olun, tarayıcının olduğu kısma doğru devam edin. Sol taraftaki tünelin olduğu yere girin, şimdi Ingrid'in arkasından gitmeye başlayın. Ingrid sayesinde adamları etkisiz hale getirme şansınız olacak. Sesler duyduktan sonra olduğunuz yerde durun, karşıdan gece görüşü takmış olan bir eleman gelebilir, ona doğru bir sis bombası kullanın. Bununla birlikte odanın sonundaki 3 eleman da etkisiz hale gelmiş olacak. İlerleyin ve burası da bitsin.

TV Station (5)
İleride bulunan kamera vurulamıyor, fakat yakınındaki ışıkları vurabiliyorsunuz. Lambert'ın konuşması bittikten sonra holün sonuna kadar ilerleyin. Devriye gezen adam tekrar harekete geçtikten sonra, onu takip edin. Eğilin ve üstte, camlı duvarın bulunduğu kısmın arkasına saklanın. Duvarda bir boru göreceksiniz, tırmanın ve karşı köşeye doğru tutunarak gidin. Geldiğiniz yerde, devriye gezen eleman geri geldikten sonra gölgeli köşeye doğru hareket etmeniz gerekiyor. Adam tekrar ayrıldıktan sonra boşluğa girin. Aşağı inmeden önce bekleyin, aşağıda 4 adamı ile birlikte Sadono duruyor ve ayrıca bir sürü de ışık bulunmakta. Bulunduğunuz yerde adamları kafalarından vurmaya başlayın, sonra da Sadono'ya doğru bir flashbang atın, sonra da aşağı inip onu kapın.

LAX (1)
Önünüzdeki parmaklığa tırmanın, yavaşça ilerleyin, soldaki duvarı kullanarak da gizlenebilirsiniz. Bir kamyon gelecek, durduktan sonra arkasına geçin ve tekrar durduktan sonra da oradan çıkın. Kamyonun arkasından geçerek gizlenin, kamyon alanı terk ettikten sonra orada bulunan adam kulübesine geri dönüp oturacak. Ufak kulübeye doğru gizlice yaklaşın ve onun duvarına doğru sırtınızı verin, kapıyı manevra yaparak geçin. Kameralara dikkat ederek sol kısımdan ilerleyerek tünel tarafına gelin. Civarda bir polis ile köpeğine rastlayabilirsiniz, dikkat edin. Kulübeye doğru sessizce ve gölgelerden yaklaşın, çatısına tırmanın. Eğer peşinize köpek takıldıysa burada bekleyin. Civardaki polis uzaklaştıktan sonra, altınızda bulunan adamı indirin. Hemen aşağı inerek, cesedi karanlığa çekin. Yandaki değil de ondan sonraki kapıdan optik kablo ile bakın ve içerideki kişi uzaklaştıktan sonra kapıdan içeri girin.

LAX (2)
Orada bulunan kişi odayı terk ettikten sonra ışıkları kapatın. Diğer kapıya doğru yönelin ve bu kapının sağ tarafında bekleyin. Eleman gelince kapıdan girerek diğer odaya gelin. İlerleyip sağdaki gölge kısma girin. Terörist gelerek arkası size dönük bir biçimde duracak. Odadaki diğer kişi sizi görmeden hemen önünüzdeki elemanı kapıp karanlık bir köşede indirin. Çıkıştan geçerek sola dönün, odayı geçin ve teröristin birinin, ışığın altında oturduğu yere gelin. Önünde başka bir terörist ve bir de masum birisi var. O ikisi gittikten sonra siz yaklaşıp oturanı kapın ve karanlık köşeye çekerek etkisiz hale getirin. Geldiğiniz yönden geri gelin, arada duran diğer teröristi göreceksiniz. Kutuların arkasından uzak köşeye doğru gelin, ilerleyin ve siyah rafın üzerine çıkın. Önünüzde bir kutu ve birkaç sandık olacak. Bulunduğunuz yer , demin sandalyede adamı kaptığınız yerin karşısı olmalı. Diğer eleman da birazdan gelip arkası dönük bir biçimde önünüzde duracak. Onu gölgelerin içine çekerek indirin. Sonra siyah rafa tırmanın ve buradan da daha yüksekte bulunan raflara geçin. Buradan daha üstteki yola ulaşabilirsiniz. Burada polis gelip yine geri dönmesini bekleyin ve o geri dönüp yürümeye başladıktan sonra onu takip etmeye başlayın. Sağ tarafa geçin ve uygun zamanı bularak Sam'in aşağı tutunmasını sağlayın. Tutunarak ilerleyin fakat birisi sizin tarafınıza bakıyor olduğu zaman duraklayın. Burası biraz dikkat istiyor, zamanlamanızı iyi ayarlayarak burayı geçebilirsiniz. Yukarı tırmanın ve bekleyin. Teröristin, camın arkasında durmasını beklemelisiniz. Civarda bulunan polis de bu esnada yürümeye başlayacak. Teröristin arkasından gizlice geçin ve silahınızı hazırlayın. Hemen teröristi kafasından vurun ve sonra da üstteki ve çıkıştaki ışıkları vurun. Geleceğiniz diğer kısımda sağ tarafta bulunan borunun yakınındaki ışığı vurun ve boruya tırmanın. Eğilerek geçebileceğiniz bir yere geleceksiniz, böylece pencereyi geçebilirsiniz. İleride bir eleman daha var, onu da vurduktan sonra civardaki ışığı da vurun, böylece karanlık elde etmiş olacaksınız, ilerleyin.

LAX (3)
Soldan devam edin ve sağ kısma doğru sırtınızı dönün. Aralık bir kısma geldiğiniz zaman da manevra yaparak orayı da geçin. Aralık kısımdan ilerlemeye devam edin. Geldiğiniz yerde bir terörist, bir işçi ile konuşmaya başlayacak. Kapıya doğru gelin, işçi gittikten sonra adamı indirin. İlerleyip bir hole geleceksiniz. Geldiğiniz yerde bir bullet-proof kamera var. Burada camera jammer kullanarak bu kısmı geçin. Geldiğiniz diğer odada içeride şişman bir eleman var, onu geçebilmek için ilk önce kapının yanından ışıkları söndürün. Sonra da onun arkasına karanlığı kullanıp geçerek indirin, cesedi saklamayı unutmayın. Uzakta bulunan kapıdan devam edin, sağdaki duvara doğru sırtınızı dönerek ilerleyin. İlerledikten sonra eğilin ve duvardan tekrar geri gelin. Adamın odayı terk etmesini bekledikten sonra balkon tarafına çıkın. Buradan odanın ortasına doğru gizlice gelin ve orada bulunan kapıdan çıkın. Sağ tarafta bulunan asansöre doğru gelin. Aşağıda başka bir kamera bulunuyor. Onu da jammer kullanarak etkisiz hale getirin ve karanlıkları kullanarak ilerleyin. Geldiğiniz yerde aşağı bakarak Soth'u görün ve özellikle de takma ayağına dikkat edin. Arka tarafınıza doğru olan kapıda 2 tane kamera var, birisi başka yöne bakarken diğerini de jammer kullanarak etkisiz hale getirin. İlerleyip sağ tarafta bulunan asansöre binin ve buradan da yukarı çıkın.

LAX (4)
Geldiğiniz yerde dam tarafına doğru çıkın ve tırmanın. Burada Sam neredeyse gördüğü her şeye tırmanabiliyor, yapmanız gereken sadece kablodan kabloya atlarken doğru zamanlarda eğilme tuşuna basabilme. Asansörün üstündeki kısma geldikten sonra, ilerlemeye devam edin, kesişim kısmına geldiğinizde birkaç adamın olduğu bir yerde olacaksınız. Hareket eden elemanın yürümesini bekleyin, sonra kolona doğru yüzünüzü dönün, sağa manevra yaparak merdivenden çıkın. Geldiğiniz yerde bir boru var, şimdi gelip buna tırmanın. Duvara kadar ilerleyin, 2 platformdan daha yüksek olanın üstüne gelin. Yavaşça inmeyi ihmal etmeyin. Yakınınızdaki merdivenden aşağı inin, sağa dönün. Sol tarafta bir destek göreceksiniz, onun ortasındaki aralığa doğru tırmanın, sağ tarafa doğru ilerlemeye devam edin. İlerleyip ilk merdivenden tırmanın fakat ikincisine gelince dikkat. Burada mutlaka SAVE edin, çünkü zaman birazdan zaman başlayacak. Fark edilmeden üzerinizdeki ışığı vurun ve merdivene tırmanır tırmanmaz zaman başlayacak. Yukarıdaki eleman dolaşıyor, size yakın olduğu zamanda hemen kafasına bir kurşun sıkın. Hemen merdivene tırmanın ve uca doğru koşun. Silahınızı hazırlayın, burada Soth ve diğer teröristlerin size doğru geldiklerini göreceksiniz. Hepsini kafalarından vurun, Soth size biraz zorluk çıkarabilir fakat night vision goggle’ınızı kullanarak onu da indirin. Köşeden çıkıp kutuya doğru ilerleyin, Lambert konuşmasını bitirdikten sonra kutuyu alın, oyunun sonu.
Admin
Admin
Yönetici
Yönetici

Mesaj Sayısı : 169
Rep Gücü : 3000
Kayıt tarihi : 02/07/10
Nerden : Aydın

Kullanıcı profilini gör http://haberoyun.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz