HaberOyun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kalbi artık boş değil

Kalbi artık boş değil Empty Kalbi artık boş değil

Mesaj  Admin Perş. Ağus. 19, 2010 8:23 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Deniz Seki menajeri Güray Özbek ile el ele görüntülendi
19 Ağustos 2010 Perşembe, 11:40:18

Etiler'deki bir kafede menajeriyle sohbet ederken görülen Deniz Seki, mekan çıkışında gazetecilere "menajerim Güray Bey" olarak tanıttığı arkadaşıyla el ele evinin yolunu tuttu. Güray Özbek ısrarlı sorulara yanıt vermekten kaçınırken, Deniz Seki'nin son derece mutlu olduğu gözlendi. Özbek Akşam gazetesine yaptığı açıklamada "Menajerler sanatçının elinden tutarak sahneye de çıkarır. Bu çok normal bir şey. Biz Deniz'le 6 yıldır beraber çalışıyoruz. Son 2 aydır da menajerliğini yapıyorum. Kendisi daha önce Caner Yazıcı ile çalışıyordu. Şimdi menajerlik işlerini ben yapıyorum" şeklinde konuştu.

Gazetecilerin ısrarlı sorulara aldırmadan arabalarına binip Seki'nin Kuruçeşme'deki evine giden ikilinin bir süredir birlikte olduğu iddia ediliyor. Klarnetçi Hüsnü Şenlendirici'yle büyük aşk yaşayan ve uyuşturucu davası yüzünden hapse girdikten sonra ilişkisini kesin olarak bitiren Seki, uzun süredir kendini ciddi bir ilişkiye hazır hissetmediğini ifade ediyordu.
Admin
Admin
Yönetici
Yönetici

Rep Gücü : 3000

https://haberoyun.yetkin-forum.com

- Similar topics